Kalite Güvencesi

SANIT ürünleri, uluslararası standartlara uygundur ve çeşitli denetim kuruluşları tarafından düzenli olarak test edilmektedir.

En başından itibaren, ürünlerimizin güvenilirliğini sağlamak için; sadece test edilmiş yüksek kaliteli hammadde kullanıyoruz. Hammadde tedarikçilerimizi bazı sıkı kalite kriterleri temelinde seçmekteyiz. Böylece SANIT ürünleri en son teknolojiyi yansıtmakla birlikte en kaliteli ürünler olmayı da başarmaktadır.

Tüm yarı mamuller ve mamuller çeşitli üretim aşamalarından geçerken her biri ayrı ayrı mükemmel olarak çalıştığından emin olmak için, titiz kalite kontrol sürecine tabi tutulur. Basınç ve sızdırmazlık testleri ilgili tüm parçalar üzerinde gerçekleştirilir. Test kapsamı otomatik test tezgahları üzerinde yapılan uzun süreli fonksiyon testleri içerir.

SANIT sadece normal bir kalite sistemine değil, DIN EN ISO 9001 ve DIN EN ISO 14001 ile kalite ve çevrenin yanında çalışanlarının iş güvenliği de dahil tam ve modern bir entegre yönetim sistemine sahiptir.

SANIT ürünleri, Sağlık Gereçleri, Isıtma ve Klima sistemlerini kapsayan Alman Merkez Birliği ile yapılmış olan bir sorumluluk prensip anlaşması ve otomatik olarak Allianz ürün mesuliyet sigortası kapsamındadır.