Üretim

SANIT plastik ürünler konusunda 60 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Olağanüstü bir bilgi birikimi ve yetenekli personel ile çalışmak yüksek verimlilik ve kaliteli ürünlerin üretilmesini sağlamaktadır.

Plastik parçalar robotlar ile donatılmış tamamen otomatik plastik enjeksiyon makineleri ile basınçlı kalıplarda üretilmektedir. Rasyonel bir plastik işleme yöntemi olan enjeksiyon kalıp sistemi karmaşık ve kendine özgü parçaların üretimine izin verir. ”A Highlight” yeni gömme rezervuar kumanda panellerinin üretiminde kullanılan son teknoloji üretim cihazıdır.

Fabrikamızın tüm elektrik ihtiyacı fabrika binası üzerinde yer alan güneş panellerinden elde edilen elektrik enerjisi ile karşılanmaktadır. Fazla enerji ayrıca sisteme verilmektedir. Fabrikamız böylece karbon salınımı olmayan tamamen çevreci bir yöntem ile kendi enerjisini üretmektedir. Üretim sürecinde kullanılan tüm hammaddeler %100 geri dönüşümlü malzemedir.

Ürünlerimizin üretim aşamalarında “Ultrason” ve “lazer kaynak” gibi ileri ve en son teknoloji kullanılır. Mamul ve yarı mamul ürünler üzerindeki marka ve ürün etiketleri “Lazer Gravür” ekipmanları ile yapılmaktadır.

Paketleme modern ve son teknoloji ambalaj makinelerinde robotlar yardımı ile yapılmaktadır.

Sanitärtechnik Eisenberg aşağıda sıralanan parça ve hizmetleri her yıl düzenli olarak talep eder;

  • Hammadde (PS, POM, ASA…)
  • Torna işleri ve sıcak basınçlı kalıplar (Messing)
  • Taşıma
  • Enjeksiyon kalıp parçaları
  • Vida ve standart parçalar
  • Metal parçalar